| Ecbert a întrebat:

As vrea sa incep sa ma uit la seria Dragon Ball, dar nu stiu in ce ordine sa le iau. Dragon Ball - Dragon Ball Z - Dragon Ball GT pe care nu planuiesc sa-l vizionez pentru ca am auzit ca nu e cannon. Daca asta e ordinea atunci care e treaba cu Dragon Ball Kai si Dragon Ball Z Kai?

Răspuns Câştigător
| Xenoverse a răspuns:

Dragon Ball, Dragon Ball Z si Dragon Ball GT asta e ordinea am vazut eu toate serile, iar Dragon Ball Kai si Z este scurtare din Dragon Ball Z.