| AsaMaCheama a întrebat:

(Manga)Pentru cei ce stiu seria Dragon Ball imi zice cineva ordinea povestii sezoeanelor am inteles ca Super e povestea dinainte de GT

Răspuns Câştigător
| PetruVasilascu a răspuns:

Super si GT se intampla in doua timelineuri diferite.In GT goku si restul sunt mai batrani decat in Super.Chiar daca goku e transformat in copil in GT

| AsaMaCheama explică (pentru PetruVasilascu):

E copil de la o dorința prost pusă, am făcut cercetări, mersi

2 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti in ordinea anului aparitiei fiecarei serii.Nu stiu seria bine dar GT e foarte vechi in timp ce Super a aparut prin 2015-2016.

Stiu asta pentru ca am vazut animeul.