| gabriel_9090 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa va intreb ceva...prin 2005 a aparut un serial numai W.i.t.c.h si acum nu se mai difuzeaza de cand s-a schimbat canalul jetix in disney channel si sorame vr sa stie pe ce canal de desene animate se mai difuzeaza? va rog sa raspundeti sincer funda+vot multumesc celor care ma vor ajuta o zi buna.scuze catecoria.

2 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet.Ai gresit categoria de o mie si o suta de ori.

| GirlLăvHell a răspuns:

1.nu se mai difuzeaza pe niciun canal si 2. du-te la alta categoriestraight face