| anonim_4396 a întrebat:

Exista un site unde pot vedea desenele animate ce erau inainte pe Jetix? Dar nu pe youtube ca as vrea sa gasesc mai multe episoade din desene cum ar fi: w.i.t.c.h, totally spies, copii de la 402 etc. Disney Channel e o mare porcarie! Mi-a rapit desenele care imi placeau atat de mult cand eram mai mica...Credeti ca exista vreo posibilitate ca Jetix sa revina pe miciile ecrane?

Răspuns Câştigător
| Bibiiy a răspuns:

Http://www.deseneanimateonline.net/ :)!

5 răspunsuri:
| Skiipper a răspuns:

Peteava . ro

| xLouana a răspuns:

Pe vplay. ro

| LordRing a răspuns:

Si mie imi placea inainte Jetix cu "Paraziti urbani" sau ceva de genul asta in acum este dysney bebelushi toata ziua nu stiu ce de copi intre 2-6 ani si chiar mai mici inainte naspa era doar "Lazy Town" Dar si ala este mai bun decat porcariile pe care le dau ei acum.

| HolyPotato a răspuns (pentru LordRing):

Ai mare dreptate! si daca nu ma insel ai vreo 12-13 ani nu?thinking Daca da atunci suntem de varste apropiate:p

| LordRing a răspuns (pentru HolyPotato):

Luna aceasta implinesc 13 mai exact pe 22 octombrie