| wendy434 a întrebat:

Probabil multi ditre noi stim ca primul program de desene in romana a fost foxkids(a aparut in 1999), apoi jetix, apoi disney channel dar oare disney channel va fi schimbat si daca da cu ce program si ce desene se vor pastra? Astept raspunsurile voastre!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.disney channel nu se va schimba, fiindca nu are cine sa il schimbe!
cartoon network si disney sunt cele 2 mari canale existente de pe piata actuala.asa ca chiar daca ai vrea ...nu are cine sa ii schimbe!

| wendy434 explică:

Bine spus RAHATURI sunt astea de acum si da si eu ma uit la sunt in trupa(funny)dar in rest porcari mai mari ca ei si pe cartoon sau boomerang(cine prinde ca eu nu)la tom si jerry si la looney toones

| wendy434 explică:

Dragilor si toti cand erati mici credeati ca foxkids nu se va schimba niciodata si ca este cel mai bun si tot asa...dar uite ca cu timpul s-a schimbat si el, apoi cu jetix la fel cel mai tare daca a intrecut foxkids si uite ca si asta s-a schimbat dar oare ce urmeaza?

| Dyller a răspuns:

Disney Pictures este o companie imensa si nu o sa se schimbe mult timp de acum incolo

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Cu ceva ce va fi dat prima data la americani. Asta cu sigurantalaughing. Dar crede-ma, mai e mult pana sa intreaca cineva Disney. Si cam ce desene ar ramane, nu stiu isgur, desi am o presimtire ca o sa aud de Hannah Monatana mult si bine de acum incolo.tongue

| Coco_3708 a răspuns:

Probabil ca peste 25 30 de ani se va schimba dar momentan televiziunea a fost cumparata de disney... disney fiind o corporatie imensa nu cred ca va fi cumparata prea usor eventual o schimbare de imagine hmmm da asta ar fi posibil

| Gabidm a răspuns:

Nu avem de unde şti aceste lucruri.
Însă nu cred, sincer, că se va putea schimba cu alt canal.
Acesta ar fi cam "apogeul", după părerea lor, deoarece este cel mai cunoscut canal TV de desene animate la nivel internaţional/mondial, aşa că probabil va fi păstrat.
Probabil toate desenele marca "Disney Channel" originale vor fi păstrate.
Personal, mi-e dor de Viaţa cu Louie, Copiii de la 402, Peter Pan şi toate cele. Just saying.