| Alex00001 a întrebat:

Buna TPU caut si eu un anime romance/action sau doar romance cu main caracter un pic dominant gen usui din kaichou sau invers ca shizuku din kampfer. Mentionez ca nu vreau manga, anime cu caractere parca ar fi copii de 5 ani sau ongoinguri. Am vazut deja Hight schoold DxD, IS, Campione~,paradise kiss,special a, Sao, Accel world,itazura na kiss, kimi ni todoki, VK, Dance in the vampire bund, Zero no ts, Shakugan no shana, freezing, shuffle, nana si multe altele dar poate numeriti cv ce nu am vazut big grin

Răspuns Câştigător
| XAnonimaXAnonima a răspuns:

Perfect girl evolution
Skip beat
Kamisama Hajimemashita
Say i love you
Vampire Kinght
Inuyasha
Honey and honey drops(are 2 ova-uri)
Kyou, Koi wo Hajimemasu( tot 2 ova-uri)
Sper sa iti placahappy

| Simina1066 a răspuns (pentru XAnonimaXAnonima):

Imi spui si mie unde pot vedea " Say i love you ", te rog. Scuze ca pun o alta intrebare cand ar trebui sa dau un raspuns big grin

8 răspunsuri:
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Pai... vampire knight, lovelycomplex mai era unu cu ceva honey ceva happy

| danysasuke7 a răspuns:

Incearca Btooom mie mi-a placut

| dia733 a răspuns:

Caută pe net și cine știe poate găsești.

| Micutsax a răspuns:

Kannazuki no miko
Fairytail
Fruits basket
Vampire knight.

| KimNa a răspuns:

Incearca amnesia sau Uta price no sama sunt ceva gen usui si misaki big grin

| Filip_Danut_1994 a răspuns:

Karin :este vorba despre o familie de vampiri, dar special are fiica cea mare care este nevampir(curge sange pe nas)si in loc sa ia sange acel vampir doneaza filmul chiar merita vazut