| GanduriDeCafea a întrebat:

ce anime-uri urmariti in acest moment? ( serii care nu sunt finalizate) Eu unul ma uit la Black Clover, Asobi Asobase si Cells at Work!

22 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Berserk ♥, plănuiesc să îmi iau și manga(că e clasată cel mai bine din toate pe Anime List și toți zic că e mult mai bună decât anime-ul în sine, iar din ce am văzut eu pare o operă de artă). Anime-ul e unul dintre cele mai complete din câte am văzut, să nu mai zic că are niște ost-uri geniale începând cu filmele din 2012(mai am să îl văd pe al 3-lea)
https://www.youtube.com/watch?v=t3NJ1tmjs94

| RainmakerX a răspuns:

Astept urmatorul capitol din Atack on Titan (Manga). Actiunea se petrece cu mult dupa S3

Momentan nu ma uit la nimic. Am terminat de curand Iron Blooded Orphans, Darling in the Franxx si Grancrest Senki.

| єχcєєℓ a răspuns:

Black Clover
My Hero Academia 3
Seven Senses of the Reunion (dar e cam plictisitor).
Aștept sezonul următor

| WhiteLife a răspuns:

Attack on titan 3
Overlord 3
Cells at work
Pana acum ceva timp m-am uitat șia Angels of death, dar am renunțat happy

| BlackRose03 a răspuns (pentru WhiteLife):

Dc ai renuntat?

| WhiteLife a răspuns (pentru BlackRose03):

Mi s-a părut plictisitor laughing sunt altele mai bune pe care le pot vedea în timpul asta happy
Tu îl urmărești?

| BlackRose03 a răspuns (pentru WhiteLife):

Am renuntat dupa ep 5.
La inceput parea promitator, dar pe parcurs a devenit plictisitor.

| Justme1997 a răspuns:

Banana fish
Angels of death
Si vreau sa ma apuc de cells at work

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usagi drop
Si
WataMote

| GanduriDeCafea explică (pentru anonim_4396):

Frumos Usagi Drop l-am vazut acum ceva timp happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru GanduriDeCafea):

Din cate vãd E simplu si adorabil. WataMote e cringe si depresiv. Merg de minune laughing

| teo530 a răspuns:

De 2 săptămâni m-am apucat de anime-uri. Am văzut Tokio ghoul (3 sez, aştept sez 4 în septembrie), azi noapte la 3 am terminat Owari no seraph (2 sez, aştept sez 3). Am început Another şi după mai am câteva de văzut:Full metal alchemist, Overlord, Black clover. Aş vrea să văd cândva toate ep din Naruto şi Boruto. Ţi le recoman şi ţie pe cele menţionate şi dacă mai ştii tu spune-mi.

| GanduriDeCafea explică (pentru teo530):

Inafara de Overlord ( nu ma pasioneaza tema) le-am vazut pe restul. Ca si recomandari:
1. Samurai Champloo (rap, actiune si comedie)
2. Noragami (actiune comedie)
3. Black Bullet (unul din preferatele mele)
4. Kiseijuu: Sei no Kakuritsu ( foarte foarte fain, putin horror, tensiune maxima)
Daca mai ai nevoie lasa-mi mesaj big grin vizionare placuta happy

| teo530 a răspuns (pentru GanduriDeCafea):

Şi la Noragami mă gândisem dar nu sunt sunt sigur dacă e bun.

| GanduriDeCafea explică (pentru teo530):

Mie unul mi-a placut Noragami, mai ales primul sezon. Daca nu te impaci cu acest anime, te poti uita la Ao No Exorcist, eu zic ca merita happy

| teo530 a răspuns (pentru GanduriDeCafea):

O să-l încerc. Păcat că anime-urile le termin prea repede(2-3 zile) faţă de un serial(o săptămână şi).

| transcensionx a răspuns:

???? sferadragonului
???? gardianulluminariului
???? notaevaporării
???? războiulhranei
???? anihilareademonului

| mujepsd a răspuns:

Am auzit si eu de cells at work.e misto?
ma gandeam sa ma uit
si acum ma uit la my hero academia 3 si o sa ma uit la tokyo ghoul re partea a doua in octombrie

| GanduriDeCafea explică (pentru mujepsd):

Cells at work e ok, comedie, putina acțiune un pic de romance. E bun de trecut timpulhappy

| mujepsd a răspuns (pentru GanduriDeCafea):

Am vazut ca un personaj arata ca si kaneki din tokyo ghoul laughing

| teo530 a răspuns (pentru mujepsd):

Şi eu am văzut că personajul Shihó Kimizuki(cel cu părul roz, scurt şi ţepos) din Owari no seraph seamănă dacă nu este identic cu un personaj din Naruto.