| moonlight2134 a întrebat:

Cine stie cum se numesc acele desene animate in care era un fel de maimuta galbena cu picatele negre si care avea o coada exagerat de lunga, si era prietena cu un baiat a carui familie locuia undeva in jungla parca... si aveau diverse aventuri impreuna, iar maimuta de obicei era f puternica datorita cozii sale super lungi. Daca stiti, va rog mult sa-mi spuneti... multumesc happy

Răspuns Câştigător
| αŁз a răspuns:

MarsuPilamiilove struck

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Prietenul meu e maimuta?

| Chrristina a răspuns:

Marsupilami tongue

| dcm4ever a răspuns:

MarsuPilamibig grin asta era desenul animat al copilariei mele...