| Zolxy a întrebat:

Am vazut mai demult un desen animat cu un fel de maimuta galbena cu pete negre si o coada foarte lunga care traia in jungla. Avea si 3 pui, unul negru si 2 la fel ca el. Imi placea mult...Stiti cumva cum ii spunea? Va rog

Răspuns Câştigător
| Helăăău a răspuns:

Marsupilami parca se numea :-d Ma uitam la desenul asta cand eram mai mica. parca era pe minimax :-))

3 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Marsupilami,se difuza la minimax.

| AnDrEi_4061 a răspuns:

Se numea marsupiamiibig grinwinkingpakat ca nu il mai divuzeazasadbig grinlaughing