| douapuncteP a întrebat:

Buna TPU:d fundoi pentru cele mai tari bancuri:X

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Doi copii, un baiat si o fetita se certau. Fiecare se lauda cu ce ii cumparase ma-sa sau ta-su. El zicea ca are masinute, ea ca are papusi si tot asa. La un moment dat el, nemaistiind cu ce sa se laude, isi scoate p*** si, mandru de el, spune: "Na, din asta chiar ca n-ai!"
Ea insa raspunde: "Da, dar peste 15 ani tu o sa ai tot una, pe cand eu o sa am cate vreau!"

Invatatoarea ii intreaba pe copii daca stiu o propozitie cu cuvintele evident si paradoxal. Nimeni in afara de Bula. Invatatoarea, placut surprinsa, ii da cuvantul.
Bula: Evident ca piz** e uda, dar, paradoxal, nu rugineste!
Invatatoarea auzind asta ii face morala lui Bula. A doua zi din nou:cine stie sa spuna o propozitie cu evident si paradoxal...din noi numai Bula!
Invatatoare:Uite Bula,iti mai dau o sansa...spune!
Bula: Evident ca p*** e tare,dar, paradoxal, nu se rupe!
Invatatoarea e din nou exasperata,se enerveaza si ii mai tine o data lui Bula morala si il sfatuieste ca in ziua urmatoare sa nu ridice mana,urmand a fii inspectie.Dar iata ca la intrebarea invatatoarei cu evident si paradoxal nu ridica mana decat Bula...inspectorul ii spune invatatoarei sa il lase pe Bula sa raspunda,iar aceasta accepta cu greu.
Bula: Evident ca pamantul e rotund,...
(invatatoarea rasufla usurata), dar, paradoxal, toata lumea se fu** pe la colturi!

Ion si Gheorghe la Paris. Intra ei intr-o cafenea, cer cite o cafea. Vine chelnerul cu cafelele. Bea Ion primul din cafea si incepe sa plinga.
- Ce s-a intimplat mai, Ioane, intreaba Gheorghe?
- Mi-am adus aminte de mama saraca, ca nu este si ea aici sa vada frumusete de oras!
Bea si Gheorghe din cafea si incepe sa plinga.
- Ce s-a intimplat ma,i Gheorghe, de ce plingi?
- Mi-am adus aminte de tata ca nu-i aci sa-si bage **** in mata ca nu mi-ai spus ca frige cafeaua!
Directorul unui internat ii previne pe baieti :
- Daca da dracu' si-l prind pe unul din voi in dormitorul fetelor, il amendez cu 10 Euro; a doua oara il ard cu 20 de Euro si a treia oara cu 40 Euro !
Din spate, o voce timida :
- Dom' director, da' un abonament cat costa

Ion si Maria in casa:
-Ma Ioane, mi-e frig!
-Pune o patura pe tine.
-Tot mi-e frig!
-Si ce vrei, muiere?!
-Pai, tata, cand zicea mama ca-i este frig, o lua in brate.
-Si de unde sa-l iau eu pe tac-tu, la ora asta?

Trec doi insi pe strada si la un moment dat vad un afis "Nunta lui Figaro". Unul ii spune celuilalt "Bai, ia uite o nunta aici, hai sa mergem si noi sa vedem cum este".
Platesc la intrare si intra in sala. Peste citeva minute, incepe spectacolul. Pe scena actorii cinta "Da-mi palariaaaa, Nu-ti dau palaria", din nou "Da-mi palariaaaa, nu-ti dau palariaaaa".
Asteptind citeva minute, cei doi se uita unul la altul si se intreaba cit mai dureaza. Vazind ca spectacolul continua, unul din ei se ridica si-i spune unui actor:
- Ba, da da'i ba odata palaria lu' ala si puneti masa ca mi s-a facut foame!

Ce spun diferite femei, din diferite tari cand sunt prinse in flagrant delic:
Englezoaica: " John, tu esti un gentelmen, asa ca inchide usa pe dinafara".
Frantuzoaica: "Jean, ce-i al tau e pus deoparte".
Unguroaica:"Ianos, tu crezi ce vezi, sau crezi ce-ti spun eu?"
Romanca: "Ioane, numai in cap nu da!"

Un grup de cercetători scriu o carte, de 300 de pagini, un compendiu de fizică cuprinzând toate cunoştinţele din domeniu. Se hotărăsc să facă un sondaj ca să afle în cât timp o vor învăţa studenţii. Merg mai întâi la francezi şi ăştia zic că o învaţă în patru luni! Apoi merg în Germania şi nemţii spun că o învaţă în două luni! Şi în final ajung în România, într-un cămin studenţesc unde toţi erau beţi morţi ! Îl trezesc pe unul şi îl întreabă :
- În cât timp reuşeşti să înveţi toată cartea asta ?
Studentul nostru face ochii mari şi începe să urle:
- Bei, scularea, mâine avem examen.

- Bade Gheorghe, dumneata eşti singurul martor al celor întîmplate. Este adevărat ce susţine domnişoara şi anume că a fost trîntită şi apoi au făcut dragoste în pădure?
Badea se gîndeşte îndelung, după care spune:
- Asta eu nu ştiu, dacă au făcut sau nu dragoste. Eu numai atît am văzut: că se f**eau.

Dupa ce loveste un pieton, masina isi continua drumul inca vreo 10 metri .
Soferul scoate capul pe fereastrďż˝ si tipa:
- Fii ba atent !
Pietonul se ridica repede, speriat, impleticindu-se si intreaba:
- De ce ba, dai inapoi ?
Profesorul de anatomie: - Spune domnisoara, pe canalul vaginal exista cili?
Studenta: - Da!
Profesorul: - Cum sa existe cili domnisoara, ca s-ar gadila penisul si ar muri de ras! Off!
Treci la subiectul al doilea!
Studenta: - Despre organele genitale masculine. Deci, ele sunt alcatuite din doi corpi cavernosi care in stare normala au lungimea de 15 cm, iar in erectie au 30 cm!
Profesorul: - Auzi domnisoara, dumneata ori esti proasta, ori a dat norocul peste tine!
• Se întâlnesc două babe pe uliţă:
- Ce faci ţaţo?
- Vin de la poştă.
- Ai luat pensia?
- Ei, am luat o p*lă…
- Şi eu ca proasta am luat pensia!
După un timp, femeia e ca şi Cora: "Ştii de ce revii".
Apoi e ca şi Kaufland:"Nu găseşti alta mai ieftină".
În cele din urmă femeia e ca şi Carrefour: "Dacă găseşti alta mai ieftină, îţi returnăm de 10 ori diferenţa!".
In autobuz, cativa baieti de 17-18 ani pe scaune. 2 femei langa ei, in picioare.
O femeie: "Eh… nu mai sunt cavaleri in ziua de azi…"
Unul dintre baieti: "Cavaleri sunt, da’ nu mai sunt locuri."

Undeva la ţară... Bătaie în geam noaptea pe la ora trei:
- Hei, n-ai văzut o turmă de boi?
- De ce? Ai rămas în urmă?

Seara, Ion şi Maria se pregătesc de culcare. Ion iese afară să se uşureze. Se întoarce peste cîteva minute cu pantalonii uzi. Maria îl întreabă:
- Plouă?
- Nu, bate vîntul.

Un bărbat în celulă, acuzat de viol, îşi mustră penisul:
- Vezi, măi Georgică, unde te-am băgat eu şi unde m-ai băgat tu!

Noaptea târziu. Soţul beat vine acasă, cu faţa plină de ruj şi fond de ten... În prag, soţia furioasă.
- Dragă, n-o să mă crezi! M-am bătut cu un clovn...

O blondă se plimbă cu prietenul ei pe lângă o şosea circulată.
La un moment dat, tipul, fan Mercedes, îi zice:
- Uite un Mercedes Vito!
Blonda, lovită în sentiment, coace ce coace şi, la un moment dat, când vede un BMW, zice:
- Uite un BMW, boule!

Stiti Care Este Culmea Nesimtiri?
-Sa Impingi O Baba Pe Scari ... Si sa O intreBi De Ce Se GRAbESTE! rolling on the floorrolling on the floor

-Gheorghe,ai poze cu nevasta –ta goala?
-Nu.
-Cumperi?laughing

La doctor vine un tip. Se apropie de masa acestuia, se deschide la pantaloni, scoate penisul si il aseaza in fata doctorului, spunand:
- Dom' doctor, penisul meu.
Doctorul se uita, il examineaza, si dupa 5 minute spune:
- Da, care este problema?
- Nici una, dar nu-i asa ca este superb?

Fetele din ziua de azi în liceu învaţă doar două litere şi două cifre: A4 şi X5, începînd cu facultatea învaţă încă două cifre şi o literă: Q7 şi X6.
Din cauza crizei financiare, se vor învăţa alte patru litere: RATB.

- Să presupunem că locuieşti la etajul cinci şi că între fiecare două etaje sînt 15 trepte. Cîte trepte va trebui să urci pentru a ajunge la apartamentul tău?
- Pe toate, domnule profesor.

Gheorghe in prima zi de liceu, diriginta il pune in prima banca cu o fata.Aceasta mai tupeista :
- Ceau numele meu este Virginica
- Incantat …Dezvirginel

Un supărat intră într-un bar:
Care vrea bătaie?
Toată lumea terorizată. În sfîrşit, se ridică un tip de 2 m pe 2 m şi mai supărat decît primul şi spune:
- Eu!
- Ei, atunci du-te după colţ, că de acolo am luat şi eu!

Un beţiv mergea pe stradă. La un moment dat, se opreşte în faţa unui panou publicitar. Se uită... se uită... şi zice:
- La viaţa mea, beţi criţă am văzut, beţi morţi am văzut, dar beti pepsi niciodată.

| NANANAHehh a răspuns (pentru madyddd):

Gheorghe in prima zi de liceu, diriginta il pune in prima banca cu o fata.Aceasta mai tupeista :
- Ceau numele meu este Virginica
- Incantat …Dezvirginel
Ata a fost marfaa

4 răspunsuri:
| Rolik a răspuns:

Iti propun niste bancuri ilustrate super tari :) toate desenate manual, fiecare in parte :D o zi buna!

http://dli.ro/bancuri-ilustrate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Am auzit ca ai avut un accident de munca.
-Cam asa ceva.
-Si ca ai cazut de pe o scara inalta de 10 metri.
-Da.
-Te-ai lovit rau de tot, nu-i asa?
-Nu chiar.Am avut bafta, ma aflam abia pe a doua treapta

| Maria2012Jade a răspuns:

1.Doi copii isi spuneau rugaciuniile, in noaptea de ajun.
Unul dintre ei spunea cu glas tare:
- Draga mos craciun, nu uita sa-mi aduci un trenulet frumos.
Celalalt spune:
- De ce strigi asa tare, mos craciun nu e surd!
- Mosul nu, dar bunica, da!