| Effyyyy a întrebat:

de aproximativ o saptamana tusesc thinking ce imi recomandati am loat acc si sirop inca tusesc

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nurofen.Ceai fierbinte cu lamaie.Sau direct lamaia.Ori o portocala.("lumea era si ea.o portocala.") Acestea doua au vitamina C, buna pentru gat.Doar ca nu ai postat la categoria potrivita.

| Bubiko a răspuns:

Iti recomand sa pui intrbarea la sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

propolis cu vitamina C, sunt niste pastile cu gust placut

| Mitsa a răspuns:

Copchileeeee! intrebarea asta trebuie sa o pui la categoria " Sanatate "! S A N A T A T E! Aici e categoria " Comics "! C O M I C S! Adica unde pui comicuri! Copiii ca tine distrug site-ul!
P.S.:Se scrie " luat ", nu " loat ". oh go on

| Deny1333 a răspuns:

Un comic cald, buuun. =p~
ahem, adică ceai.

| ριтʏcнα a răspuns:

Iti recomand sa virezi spre categoria Sanatate. daca nu o vezi.ti se trage de la ochisad

| Mitsa a răspuns:

Na hai, cophile! Sari cu stupizii!oh go on