| A13xwtz a întrebat:

De Bleach ce se mai stie, il vor mai continua japonezi sau nu?

Răspuns Câştigător
| Iuliu_Bolog_1989 a răspuns:

Anime-ul a ajuns din urma partea de manga si nu pot continua in acest ritm, de aceea au hotarat sa ia o pauza. Circula niste zvonuri prin care se pare ca Bleach va avea numele putin modificat la reluarea animeului, cum a fost si in cazul Naruto.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

"Bleach" chiar e un anime grozav. Din câte am înțeles, "așteptarea" aceasta este doar o mică pauză. Dar, am auzit păreri cum că acest anime şi-a terminat deja "planul"; uciderea lui Aizen. Deci s-ar putea ca acesta să fie sfârșitul seriei.
Dar, nu cred că sunt chiar atât de idioți încât să sfârșească anime-ul! Totuși, acest anime are foarte mulți fani.

| irbis a răspuns:

Inca nu s-a spus nimic. Pentru moment cel putin, nu exista planuri pentru o continuare.

| A13xwtz explică (pentru irbis):

Urat din partea lor cel mai frumos amine dupa naruto. mersi irbis pentru info.

| Never4ever a răspuns:

Din cate am inteles il vor continua dar au luat o pauza.

Răspuns utilizator avertizat
| akcentdiana a răspuns:

Din cate s-au auzit, da se va continua deoarece are o audienta foarte mare, doar ca au intrat putin in pana de idei, dar nu te teme, va fi inregula