| LukaVocaloid a întrebat:

cine stie de ce animeul bleach sa erminat dar manga inca continua ae ce nu a continuat si animeul crying((

3 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

Bleach a fost inlocuit de un alt anime in grila de programe din Japonia si de aceea nu mai continua decat manga.

| Sarius1994 a răspuns:

Deoarece echipa de productie cea care se ocupa de voci, imagini,. etc sunt intr-o mica mare vacanta prin toamna o sa vezi si episoadele

| Buca_Catalin_Raresh_1991 a răspuns:

E normal ca manga sa continue pana la ep 366. DAR CUM STITI TOTII. in naruto manga este inainte decat episoadele nu? Din cate stiu bleach a fost inchis din cauza la manga. si din cauza la popularitate. de cand a aparut naruto shippuden e cam nasol.