| anonim_4396 a întrebat:

happy Deci, voi trece direct la subiect :
1. Cand se va sfarsi Naruto?
2. Va avea mai mult de 18 sezoane?
3. Daca va aparea serialul cu Boruto, se va include in Naruto sau va puta chiar denumirea Boruto... sau nu mai stiu cum acolo?
Pentu cel mai bun raspuns cu cele mai detaliate informatii dau FUNDA :* Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie cand se va termina Naruto Shippuden, dar cred ca pe la sf anului asta ar cam trebui, dupa continutul din manga.
Serialul Boruto nu va aparea, va aparea un film in august despre Boruto https://www.youtube.com/watch?v=7n-cqAL5G0M uite trailerul
Si mai este si Naruto Gaiden manga despre copiii lor, care a inceput de curand dupa ce s-a terminat Naruto manga, si are vreo trei capitole.Le gasesti pe animekage.

1 răspuns:
| mary0o12 a răspuns:

Naruto Shippuden se va sfarsi pe la ep 500 si cv sau poate si oleaca mai mult potrvit seriei din manga

naruto gaiden s-ar putea sa apara si ca anime, deja s-a facut doar un inceput in seria manga naruto gaiden dar mai are de continuat la naruto sippuden si nu poate sa faca 2 de odata =]]