| scrisy23 a întrebat:

TPU!
La Minimax era mai demult un desen animat despre un semn de intrebare, un semn de exclamare si un punct care descopereau lumea. Imi pare ca se numea "Ce, de ce si cum", insa nu pot gasi nimic pe internet despre asta.
Ajutor?
Funda!

Mersi mult

Răspuns Câştigător
| HaiseSasaki1995 a răspuns:

Da la ora 9, parca. Se cheama Who and Why (Ce si Cum)

2 răspunsuri:
| Coloringthevoid a răspuns:

Se numea numea Bravo HucklelaughingImi placea mult pe atunci happy

| HaiseSasaki1995 a răspuns:

Daca vrei sa-l vezi, sa stii ca nu stiu la ce ora, dar da pe Davinci Learing sau cum se cheama big grin Desigur, daca ai Romtelecom(Dolce)

| HaiseSasaki1995 a răspuns (pentru HaiseSasaki1995):

Da la ora 9, parca. Se cheama Who and Why (Ce si Cum)