| TsukikoChan a întrebat:

Buna TPU tongue
Caut niste anime-uri reverse harem (atunci cand mai multi baieti se bat pe o fata).De preferat gen Brothers conflict(regret foarte mult ca s-a terminat). Am vazut dejabig griniabolik lovers,Uta no prince-sama, Hakuouki. Dau fundița :*

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Http://www.anime-planet.com/tags/reverse-harem/anime aici ai o pagina cu toate anime-urile reverse harem de pana acum.

| 德尼莎 a răspuns:

Astea sunt cateva pe care eu le-am vazut:
starry sky
kaichou wa maid-sama
itazura na kiss
hiiro no kakera
Amnesia
-Angelique when the Heart Awakens
Saiunkoku Monogatari
Kamisama hajimemasita
fruits basket
Chihayafuru
Darker than black

| Mirunikuuu a răspuns:

Amnesia
Fruits Basket
Ouran High School Host Club
Koi Suru Tenshi Angelique: Kokoro no Mezameru Toki
Boys Over Flowers

| NOFBD a răspuns:

Kamigami no asobi, vampire knight s 1 si 2, rosario vampire, e putin diferit, se bat fetele pentru baiat, highshcool dxd, gasesti mai multe pe DAO