| NgrMdx a întrebat:

Deciii,caut niste anime-uri noi la care sa ma uit.Am vazut o multime si nu mai am idei. Poate ma ajutati voi happy
Imi plac genurile romance,fantacy, highschool..chestii de genul laughing
Mai stiti si alte anime gen harem cum ar fi Brothers conflict,diabolik lovers, uta no prince-sama?
Sau ceva gen kamisama hajimemashita sau kaichow wa maid-sama.
Poate stie cineva big grin
Fundita :3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Nici eu nu gasesc Special A subtitrat in romana, doar cu site-ul peteava, doar ca peteava s-a desfiintat... Ma rog, oricum, cu placere pentru anime-uri xD imi poti da te rog si funda? Vreau sa fie oficial si sa ma simt mandru ca mai pun o fundita la colectie happy Te rog.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Sunt cel mai mare fan al anime-urilor, si crede-ma, iti voi da niste anime-uri de milioanewinking :

1. Clannad (2 sezoane) - este un anime foarte bun. Unii spun ca e ciudat desenat, dar mie mi se pare ok. Este vorba de highschool, romantic...

2. Shuffle! - si acesta este foarte bun, este aproape ca si Clannad, dar are si fantasy

3. Sword art online (apare pe 4 iulie sezonul 2) - este unul dintre cele mai spectaculoase anime-uri din cate am vazut.winking Foarte mult romantism, si drama, dar la drama nu il intrece pe Clannad. La Clannad chiar am plans... Si contine si ceva fantasy

happy sper ca te-am ajutat cu ceva

Vizionare placuta! Pace! happy

| NgrMdx explică (pentru anonim_4396):

Am vrut sa ma uit la Clannad, dar am inteles ca se plange mult, si eu cand plang..plang pe bune rolling on the floor.O sa-l incep cand am timp. Apropo, stii cumva daca anime-ul Special A are subtitrare in romana? Am cautat si nu am gasit la toate.Mercii de anime-uri :*

| NgrMdx explică (pentru anonim_4396):

Ups,am dat din greseala funda aici in loc sa dau la primul raspuns.laughing Nu-i nimic.Mercii inca o data :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru NgrMdx):

laughing Cu placere inca o data tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru NgrMdx):

thinking Nici eu nu gasesc Special A subtitrat in romana, doar cu site-ul peteava, doar ca peteava s-a desfiintat... Ma rog, oricum, cu placere pentru anime-uri xD imi poti da te rog si funda? Vreau sa fie oficial si sa ma simt mandru ca mai pun o fundita la colectie happy Te rog.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Tekken? Are detoate, de la romance pana la bloody fights.