| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Caut si eu anime-uri romantice de preferat reverse harem, sau ca Vampire Knight, caci am vazut Hakuouki si regret ca s-a terminat. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

La rosario vampire nu ma voi uita niciodata, sunt fata, e un anime pentru baieti. In rest ce ati propus le-am vazut.

| ピンク a răspuns:

Buna! Iti recomand:

Kaichou wa Maid-sama!
They are My Noble Masters
Uta no Prince-sama
La Corda D'Oro
Special A
Rosario + Vampire
Fruits Basket
Lovely Complex
Bokura ga Ita
Kimi ni Todoke
Honey and Clover
Chibi Vampire
Sekirei
Kanokon
H2O - Footprints in the sand -
School Days (finalul e cam... uhh...)
Shuffle!
Girls Bravo

Vizionare placuta! happy

| funnymantm a răspuns:

Incearca Death Note big grin nu e neaparat romantic cat e drama.

| Akemii a răspuns:

Incearca Kimikiss, Kaichou wa maid-sama, honey x honey, toradora, Bokura ga ita, Ouran host club, lovely complex, Special A. rosario+vampire [ are 2 sezoane]love struck Toate sunt gen Romance comedy.