| HaruhiFujioka a întrebat:

Poate ma puteti ajuta. Imi puteti spune si mie cum se numeste un anime in care ca personaje principale sunt un baiat pui, un baiat albastru (nu mai stiu ce creatura) si inca o fata roz cu coada in varf. Imi amintesc intr-un episod ca baietii au iesit la gratar si au facut intrecere de mancat si apoi cel albastru s-a imbolnavit, iar puiul a intrat in corpul celui albastru si s-a luptat cu microbii. Dar chiar nu-mi mai aduc aminte numele animelului! Va rog daca stiti numele animeilui sa raspundeti. Dau funda! happy puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Animax
lista de anime-uri difuzate de animax vezi daca gasesti aici ceva

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Anime ul care il cauti se numeste Kyoro-chan.

Asa ca http://miauti.blogspot.ro/

| AlinKun a răspuns:

Un nume ceva iti mai amintesti sau macar daca era pe animax s-au l-ai vazut pe net

| HaruhiFujioka explică (pentru AlinKun):

Pai nici numele nu mi le amintesc...numele animeului e numele personajului principal si l-am vazut pe animax parca cand eram mica. Deci e cam pentru copii mai mici (desi am 13 ani dar in fine...)

| HaruhiFujioka explică (pentru AlinKun):

Am gasit, mersi mult!^^

| AlinKun a răspuns (pentru HaruhiFujioka):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Animax
lista de anime-uri difuzate de animax vezi daca gasesti aici ceva