| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput mai demult un anime, si l-am lasat pentru altu dar acum nu imi mai aduc aminte cum se chema. Era despre un baiat care era indragostit de o fata; care chiar era vecina lui si fetei ii placea sa se uite la resling. Si vine ea pe geamu din dormitoru baitului ca sa se duca la fratele lui mai mare sa ii spuna ceva. Apoi cand vrea sa iasa incepe sa se lupte cu el; ma rog, ala de la pozitii era in al 9-ule cer laughing
Secventa asta ii doar din un episod.
Dau fundita celui care imi spune cum se chema.

2 răspunsuri:
| pitik36 a răspuns:

Cred ca animeul despre care vorbest se numeste Tonagura dar daca nu este acesta sa stii ca seamana cu ce ai descris si este interesant ti-l recomand poti sa il vezi aici
http://ro-sub-animekage.info/anime/tonagura/

| tudord95 a răspuns (pentru pitik36):

Nu este asta! Ala era cu mai multe fete si cei doi erau pers principale