| Pikachu12345 a întrebat:

TPU!

Sora mea mai mare crede ca arta (pictura, desen ) este o pierdere de timp. sad
As vrea niste motive ca el sa creada happy ca arta nu este o pierdere de timp! happy :*

Fundaa!
Pentru cei care au cele mai sincere motive! :*

2 răspunsuri:
| Copildeciocolata a răspuns:

Arta este modul de exprimare cu ajutorul culorilor. Atunci iti dai drumul imaginatie sa-ti coloreze foaia si sa arati lumi ce este in sufletul tauwinking Parerea mea kiss

| LadyMary a răspuns:

Asa mi-a zis si tata la inceput pana cand : am cumparat o panza, am pictat o persoana foarte bine si si-a schimbat parerea