| Akemi a întrebat:

Sunt un fan anime si am o pagina de facebook http://www.facebook.com/pages/Japan-Kawaii/5251546841929 67?ref=hl as dori niste joculete originale pentru pagina..idei diferite fata de paginile care mai sunt! in afara de Gaseste diferentele ..sau x Vs y! Dau funda pentru cele mai bune idei!

Răspuns Câştigător
| TheoThe a răspuns:

Ghiceste anime-ul, editeaza poza (dai o poza si ii lasi sa scrie ce le trece lor prin gand si apoi ii premiezi dupa parerea ta), fa si tu un fel de concurs de animeuri desenate prin care ii lasi sa decida ei care e mai frumos, pui doua caractere anime si intrebi daca s-ar potrivi, sau cati ani credeti ca are... ehmm. nu imi mai vin alte idei pe moment. Sper ca te-am ajutat si sper sa iti cresti pagina pentru ca merita. happy

| Akemi explică (pentru TheoThe):

Multumesc mult. Ai venit cu niste idei foarte bune si sunt singura ca ma vor ajuta mult.

1 răspuns: