| andreeaalexandra16 a întrebat:

Bună tup vreau să fac niște meditați de pictură și limbi străine e târziu dacă am 20 de ani? Și dacă cunoșteti pe cineva care mă poațe medita la pictura din orasul Slobozia ialomita Vă rog să îmi spuneți Mulțumesc

1 răspuns:
| Kife a răspuns:

Cred ca ar fi mai usor sa cauti pe net.

Google: meditatii limbi straine

Google: meditatii pictura(daca nu prea ai talent la acest lucru e aproape....imposibil, ma refer ca daca vrei sa faci un tablou si sa il expui sa il vinzi, cam greu fara talent, totusi...cred ca cu munca reusesti, mie mie usor laughing )