| sunatelefonul a întrebat:

Cand eram micuta imi placea un canal de desene german, cred (RTL SAU CEVA DE GENUL). Printre multele dessene urmarite de mine, erau unele cu 3 gandacei unul inalt si verde, unul mov si unul gras. cred ca erau alergati de o pisica daca nu ma insel. Gandacii ii jucau mereu feste pisicii si radeau de ea. Aceasta ii urmarea prin casa si chiar pe un hol foarte lung. Gandacii mancau mereu mancarea si faceau prosti. desenele eraf fara subtitrare, erau gen mute, fara voci doar cu cateva sunete gen pocnituri, ras si melod de fundal. Daca stiti cum se numesc sau daca puteti sa imi dati un link cu ele v-asi fi tare recunoscatoare. ofer funda si vot. Mi-au placut enorm aceste desene si mi-asi dori sa le revad. multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Nu am gasit sad.

| Ionut_Sava_1985 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jaXa-O496sY......cred k acesta.e..si mie, mi-a facut copilaria foarte frumoasa...

| Ionut_Sava_1985 a răspuns:

Oggy and the Cockroaches...