| TootydeCool a întrebat:

am vazut acum catva timp niste desene animate cu fel si fel de gandacei si gaze. As vrea daca se poate sa imi spuneti cum se numeste desenele. Este o familie de gandacei uni pot zbura altii nu, care traiesc intr-un copac. Stiu ca unul dintre ei era ca o biluta cu picioare albastru, unul era verde ( era o fetita ) arata ca o lacusta ce zboara, erau si doi frati urechelnita, mai era si un prieten deal lor care manca numai usturoi si mirosea urat. Va rog frumos sa ma ajutati plzz funda+voturi la greu.

6 răspunsuri:
| iiAgaiin a răspuns:

Miss spider si prietenii din dumbrava insorita parca happy erau prin 2006 parca :* FUNDA?:*

| Laurikk a răspuns:

Cauta pe progam tv si da-i pe minimax si uitate acolo.Bafta!

| TootydeCool explică (pentru Laurikk):

Dar cum sa ma uit daca nu stiu cum se numeste. Caut dea besmetica, doar ca nu stiu ce!

| Laurikk a răspuns:

Pai dadeai la ora care te-ai uitat tu atuci si vedeaibig grin

| Deea212 a răspuns:

Bugs sau albinutele de pe disney?

| TootydeCool explică (pentru Deea212):

Nu era pe disney era pe minimax, din cate imi aduc aminte.