| dayanalove12 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie niste bancuri noi super tari. laughing

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Queensway a răspuns:

Scuze dar comics inseamna benzi desenate nu bancuri big grin fara supararehappy

| RALUMA25 a răspuns:

Un tip se întoarce acasă după o seară lungă. Intra tiptil în casă ca să nu fie auzit şi se îndreaptă spre scara spre dormitor. Din nefericire greşeste prima treaptă şi, încercînd să se agaţe de balustradă, se răsuceşte şi cade în fund. Cele doua sticle de whiskey din buzunarele de la spate se fac ţăndări.
Strângînd puternic din dinţi ca să nu urle de durere, se ridică, îşi dă pantalonii jos şi se uită în oglinda din hol. Fundul lui tăiat în zeci de locuri sângera puternic. Cu greu reuşeşte să găsească o cutie de plasturi şi, cu ajutorul oglinzii, începe să pună câte un plasture unde vede sângele şiroind. Cu chiu cu vai reuşeşte apoi să ajungă în pat.
Dimineaţa soţia se uită chiorâş la el:
- Iar ai venit beat azi noapte!
- De ce spui asta? întreabă el cu o privire ingenuă.
- Poate nu din cauza uşii de la intrare lăsată larg deschis, nu din cauza cioburilor de pe trepte, nu din cauza dârelor de sânge de prin casă sau a ochilor tai injectaţi. Dar cu siguranţă din cauza plasturilor lipiţi pe oglindă! laughing

| Olariu_Irinuca_Ionela_2000 a răspuns:

Un bolnav la doctor.......Bolnavul a fost chemat sa faca o consultatie.acolo doctorul ii spunea ca va muri peste 3 luni.Se intalni cu un prieten de al lui si ii spune ca o sa moara de sida, aceeasi poveste si la vreo alti oameni. Cumva aceasta veste ajunse la urechile doctorului si chema bolnavul de urgenta la el. Doctorul:Mai eu ti-am spus ca vei muri peste 3 luni si tu imprastii peste tot satul ca mori de sida? Bolnavul:Lasama domnule ce vrei ca dupa ce mor sami violeze tati nevasta?