| SME a întrebat:

Buna happy. Vreau am inceput sa lucrez in photoshop, dar am intalnit pe parcurs o bariera...
Cand dau >>file-new-setez >dimensiunile-Ok.
Chestia este ca imi apare un layer Cu numele background cu un lacat, si nu ma lasa sa mai adaug alte layere sau sa umblu prin adjustari... Cum as putea sa scot acel lacat/sa deblochez acel layer? am incercat si cu dublu click pe layer dar nu se deschide nimic.

Am Photoshop cs6 extended

Dau funda raspunsului care m-a ajutat happy

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

La Photoshop nu ma pricep deoarece e pentru avansati. eu folosesc Corel PaintShop Pro e cu o interfata mai usoara si mai accesibila pentru incepatori