| JustLauren a întrebat:

Cum fac la photoshop ca, cand fac un layer nou sa imi apara mereu background-ul?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ctrl+shift+N = layer nou
tu probabil dublai layerul. Orice layer nou e transparent din default.

| Spintecatorul a răspuns:

Daca pui dupa ca virgula, nu eviti cacofonia. Corect este "ca atunci cand fac un layer.".

| danbnz a răspuns:

Duplicate background

| JustLauren explică:

@first4my
eu scriu cum vreau... ok?
si daca nu sti sa raspunzi nu te mai baga in seama! ai inteles?
poate alor utilizatori le convine sa ii corectezi... dar mie nu
si cat timp nu mi-ai dat nici un raspuns bun...ai vrut doar sa raspunzi primul, asa ca raspunsu tau nu imi e de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudita mare tuta esti...