| sevi100 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cum sa-mi fac parul nu il am lung il am pana la umeri si as vrea sa stiu si eu cum sa mi-l fac nu imi vine nicio idee cum sa-mi fac parul daca imi spuneti in scris sa fie cat mai corect ca sa inteleg DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS PRIMIT! PrOmit! 1?/?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de par ai, cit de des este, etc, dar depinde si de forma fetei tale. Eu spun sa incerci in fiecare zi alta coafura si vei vedea ce iti place. S-ar putea sa ti se potriveasca mai multe. Si asta ar fi bine, pentru ca poti sa ti le schimbi in functie de evenimente.

| MEIALI a răspuns:

Poti sa te duci la coafor, dar bineinteles este scump, eu iti recomand:sa te vopsesti in culori trasnite(roz, albastru...), sa iti faci suvite(asta merge si la parul scurt), sa te dai cu gel(iti va intari parul), iar daca il ai scurt o sa iti vina bine, sa nu uitam de fixativ(ai grija la ochi) sau poti sa til pieptani si apoi sa il zburlesti cu uscatorul de par.

| carmina13 a răspuns:

Buna.incearca pe google image.acolo gasesti o groaza de coafuri.cauti pentru par mediu. sper sa gasesti ce vrei..incearca-le pe toate si vezi ce te avantajeaza