| Ralu_6296 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb tunsoarea dar nu am nicio idee.Nu am parul nici prea lung nici scurt este pana la umeri. Dati-mi o idee! As fi vrut sa incerc tunsoarea rihnnei cu parul ft scurt si bretonul lung dar nu stiu daca imi va sta bine si nu vreau sa-mi para rau... Vreau sa aud si eu pareri am fata ovala-rotunda!

Răspuns Câştigător
| elena_5758 a răspuns:

Cred ca ti'ar sta bine cu o tunsoare bob...se potriveste cu forma fetei si nu trebuie sa te tunzi prea scurt daca nu iti doresti asta happy

2 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Cred ca ar fi super sa incerci si tunsoarea tip bob ...cu avea rihanna cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres sau cu breton

| alexandratudosa a răspuns:

Cred ac ti-ar sta ft bine si eu parul tot pana la umeri dar al meu este cret si nu pot sa mi-l friizez acum astept sa-mi mai creasca,,... ai mai putea sa incerci in stil bob in fata lung iar la spate scurt! kiss sper sa te ajute :-)