| BlackR0se a întrebat:

Vreau si eu niste intrebari cu "Ce ai face daca?"
Sa fie amuzante, va rog! ^.^
Fundita pentru cele mai bune! :*

3 răspunsuri:
| destroyedWoRlD a răspuns:

Ce ai face daca ai fii in jungla cu o pisica agatata in par si ai fi legata la maini si picioare si ti-ar veni sa te scarpini pe fund?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inspiratie imi trezeste doar cateva intrebari prin cap, dar cred ca sunt destul de bune:
Ce ai faci daca in timp ce ai face dus, un pitic parizian din Elvetia te-ar linge in fund si ti-ar veni sa mananci o pizza cu lapte?
Ce ai face daca ai fi firul de par din fundul unui om?
Ce ai face daca ai zbura intr-un avion cu 3 roti, calare pe o camila in Desertul Pacific, unde se gaseste doar lava la -20 C de baut si ai cadea din zbor in Cosmos?

| Goofy a răspuns:

Ce ai face daca ai fi obligat sa faci dragoste cu o persoana de acelasi sex? sex oral!