| andruta_2971 a întrebat:

Bunabatting eyelashes... vreau si eu niste pedepse pentru un majorat.pls...tonguetonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| mosi a răspuns:

1. Sa linga timp de 2 min, gura unei sticle happy
2. Sa isi puna o pereche de chiloti in cap si sa duca pe strada sa intrebe pe un necunoscut cat e ceasul.
3. Sa strigi afara de 5 ori, SUNT VIRGIN/A!
4. Sa cante o manea timp de 1 min
5. Sa mimeze un orgasm
6. Sa sune un numar la nimereala si sa convinga acea persoana sa ii zica LA MULTI ANI! happy
7. Sa sparga un balon fara maini, cu burta de perete!
8. Sa faca cinci 8-uri pe un baiat pus la perete.
9. Daca e fata, sa ii faca streaptease unei fete... daca e baiat, sa ii faca altui baiat streaptease rade
10. Sa nimereasca gaura unei sticle cu un pix, dar pixul e legat de brau cu o ata.si fara ajutorul mainilor...
11. Sa muste o bucata de lamaie, ca pe un mar...
12. Sa ii faca o declaratie unui/unei baiat/fete!
13. Sa citeasca o fraza cu o bucata de lamaie in gura,...
14. Sa faca roaba cu un invitat de pe acolo.
15. Sa manance o bucata de tort fara maini.

2 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca ai fi postat la categoria corecta te-as fi ajutat

| AnneMarie_9433 a răspuns:

Pai sa se prinda de chiloti si sa sara in suuus...sa pwpe o fata pe obraz apoi sa zica,, kiss my ass"...sa ia un pahar si sa il umple cu apa apoi puna o hartie pe pahat sal intoarca si sa il puna pe caaap