| Casa a întrebat:

unde pot viziona si eu anime-ul,, Vampire Knight,, si sa mearga ep 7-8-9 etc. din el si,, Vampire Knight guilty,,
Voi da funda celui care le stie unde pot viziona ambele sez, si

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Anime kage! :)
Cel mai bun! :D

Si linkul:

http://animero-kage.info/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când pui întrebări despre anime, încearcă la categoria benzi desenate, pentru ca aici nu vei primi un răspuns prea curând... Oricum, caută pe Anime Kage. E cel mai bun site cu anime. Eu numai acolo mă uit. Poti încerca si Manga kids, dar acolo nu stiu daca apare. Sper ca te-am ajutat.

| Ravenborn a răspuns:

Caută pe desenesianimeonline.info big grin

| OneGirlOnTPU a răspuns:

Pe DAO ( Desene Anime Online).