| LenaleMinato a întrebat:

Care este personajul care nu va place din Vampire knight\Vampire knight guilty?

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Zero

9 răspunsuri:
| AAAA31 a răspuns:

Takuma Ichijō- n-am nimic cu el e f dragut da mi se pare ca ascunde ceva nu stiu ce da ascunde el cevahee heesi nu stiu daca imi aduc prea bine amintte da parca e prea supus ( am vazut anime-ul de mult deci nu imi mai aduc bine aminte)

Kaname kuran-nu imi place comportamentul lui cu ceilalti e autoritar face pe sefu si ceilalti trebuie sa al asculte pentru ca e el vampir pur e si cam ciudat si ar trebui sa-si mai tunda putin din parbig grin

| AAAA31 a răspuns:

Takuma Ichijō- n-am nimic cu el e dragut da mi se pare ca ascunde ceva nu stiu ce da ascunde el cevahee heesi nu stiu daca imi aduc prea bine amintte da parca e prea supus ( am vazut anime-ul de mult deci nu imi mai aduc bine aminte)

Kaname kuran-nu imi place comportamentul lui cu ceilalti e autoritar face pe sefu si ceilalti trebuie sa al asculte pentru ca e el vampir pur e si cam ciudat si ar trebui sa-si mai tunda putin din parbig grin

| AAAA31 a răspuns:

Takuma Ichijo- n-am nimic cu el e dragut da mi se pare ca ascunde ceva nu stiu ce da ascunde el cevahee heesi nu stiu daca imi aduc prea bine amintte da parca e prea supus ( am vazut anime-ul de mult deci nu imi mai aduc bine aminte)

Kaname kuran-nu imi place comportamentul lui cu ceilalti e autoritar face pe sefu si ceilalti trebuie sa al asculte pentru ca e el vampir pur e si cam ciudat si ar trebui sa-si mai tunda putin din parbig grin

| AAAA31 a răspuns:

Skz pentru atatea raspunsuri

| Artemesia a răspuns:

Păi, mie nu-mi prea place de Kaname Kuran...nu ştiu neapărat de ce, însă pur şi simplu nu-mi place deloc personajul acesta! Poate pentru că face pe şeful, cum zice AAAA31; şi se crede prea atotştiutor. Asta mi se pare mie; fiecare are o altă părere...winking

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Nu prea exista un personaj care mi-ar displacea insa daca ar fi sa aleg l-as alege pe zero...parerea mea, putin imi place mai mult de kaname fiindca zic eu e mai dragut si mai misterios, nici zero nu e un personaj pe care nu il suport insa daca ar fi sa aleg el ar fi.big grin parerea mea

| HaruhiFujioka a răspuns:

Mie nu-mi place de Kaname Kuran. De ce? Fiindca o trateaza pe Yuuki ca o copila, face pe seful si in unele momente pare ca are de gand sa faca ceva rau. Sincer sunt dezamagita de cei care au facut anime-ul. Desi e foarte fain, Yuuki trebuia sa ramana cu Zero, nu cu Kaname. Ei se potrivesc mult mai bine.

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Wow...Kaname nu prea este inghitit de cei de pe aici. laughing Za zicem ca...si-a facut mai multi dusmani decat prieteni. laughing
Eu una nu am pe cineva de care sa nu imi placa. A, da, doar de Rido nu imi place... avand in vedere ca este personajul negativ...laughing

| carmen_4289 a răspuns:

Sincera sa fiu de Kaname..nusht este mai dragut ca Zero dar AAAA31 are dreptate mai trebuie sa-l viziteze pe frizerhee hee