| x3_5798 a întrebat:

voi in ce credeti la serialulu,, vampire knight guilty"? manga sau desenul anime?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MadRaven a răspuns:

Mie mi s-a parut super tare! ambele serii mi-au placut la nebunie apropo se zice ca seria 3 ar aparea in toamna lui 2012. dar eu il vad manga nu zic multe dar m-am bucurat cand am vz ca yuuki si zero vor fi impreuna.

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

@TiMeIuSh sezonul 2 este! cel 3 nu a aparut si nici nu stiu daca va apareacrying(

| TiMeIuSh a răspuns:

ANIMEUL! clar!laughing iubesc serialullove strucklove struck dar nu imi prea place cum s-a terminat.crying sper sa apara si sezonul 2 continuarea.happy