| RorySan a întrebat:

Bunaaa
Are sau va avea sezon 2 acest anime
Dance with Devils

Va multumesc

5 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

USA, auzi la el, foarte funny... =))
Anime-ul este făcut de studioul "Brain's Base", adică 100% Japonia! Nu ai să vezi niciodată un anime lansat prima dată altundeva decât în Japonia! ^.^
E destul de amuzant totuși cum vorbesc unii așa doar să se bage în seamă... =))

Nu, nu sa anunțat încă nimic oficial despre vreun al doilea sezon la acesta! Vezi că are pe site-ul oficial al anime-ului și link la twitter-ul studioului pe care publică știri și mai multe chestii despre anime-urilor lor! ( http://www.dwd-anime.com / https://twitter.com/animateyokohama )

| RorySan explică (pentru HandaSei):

Mersi mult!^^

| LuluOneMillion a răspuns:

Manga are doar doua volume, fiecare doar 5 capitole si cred ca a completat tot anime-ul si nu prea vad un urmator sezon.

| mariozmen2003 a răspuns:

Va avea in USA in iarna lui 2017.La noi va aparea prin primavara... fundita?