| BieBie03 a întrebat:

Unde găsesc sezonul 2 din Dance with Devils?

Răspuns Câştigător
| Ramirez04 a răspuns:

M-am documentat un pic si se pare ca sezonul 2 o sa apara in iarna lui 2017, pana atunci iti recomand sa vizionezi highschool of the dead, sau high school dxd cred ca o sa iti placa sper ca te-am ajutat bafta.

2 răspunsuri:
| BieBie03 explică:

Mulţumesc Ramirez04...Deja le-am văzut dar mersi oricum!

| Ramirez04 a răspuns (pentru BieBie03):

Atunci vizioneaza trinity seven, akame ga kil, hundred, or shinmai maou no sisters sau infinite stratos sau stai saijiku no bahamut, si inca una anime chiar calumea cu demoni si ingeri e shingeki no bahamut alea primele sunt echi harem magic in afara de akame ga kill care e ceva romantic si super fain vizioneazale crede-ma ca o sa iti placawinking