| Forev3rAlone a întrebat:

Bunaaa! As vrea sa imi dati si mie niste sugestii de animeuri de dragoste, in care sa fie si gelozie..Prefer povestea clasica cu,,baiat popular, fata nepopulara".In caz ca ajuta, mi-a placut doarte mult,,Kaichou wa maid sama",,Full metal panic",, Toradora" si altele.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| differntlife a răspuns:

Http://site.anime-nolimit.ro/anime/380-ookami-shoujo-to-kuro-ouji
cel mai genial te asigur. trebuie sa asteptam cate un episod pe sap dar se merita toata asteptarea :D :*

| differntlife a răspuns (pentru differntlife):

Si inuyasha merge sau lovely complex. sper ca ti-am fost de ajutor

| Forev3rAlone explică (pentru differntlife):

Multumesc! :3

| Forev3rAlone explică (pentru differntlife):

Le-am vazut, multumesc oricum! :*

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ookami shoujo to kuro ouji.O sa-ti placabig grin

| Forev3rAlone explică (pentru Doub):

L-am inceput, si mor ca momentan sunt postate doar 6 episoade big grin

| Doub a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Daaa,daa te inteleglaughing).A aparut si episodul 7, dar subtitrat in engleza.big grin

| Forev3rAlone explică:

Mersi, dar nu vreau filme, vreau animeuri.