| Geass1 a întrebat:

Cand devine Naruto chunin?

Răspuns Câştigător
| KenNine a răspuns:

Naruto nu devine chunin, deoarece pierde in fata lui konohamaru.Dar kakashi sau shikamaru ii spune ca poate deveni chunin cand vrea.Il sfatuieste sa ajunga jounnin dupa 2-3 ani de studiu.
Gasesti in acest site despre urcarea in rang a lui naruto
http://animekage.co/ak/anime/naruto-shippuden/film-5-ova.

2 răspunsuri:
| timiHash a răspuns:

Nu devine niciodata un chunin. In examenul pentru a deveni chunin, cand se lupta cu shikamaru si intra in sage mode e descalificat pentru ca nu avea voie sa foloseasca senjutsu. Devine direct Hokage.

| KenNine a răspuns (pentru timiHash):

Nu se lupta cu shikamaru, cu konohamaru se lupta.

| KenNine a răspuns (pentru timiHash):

Naruto nu devine chunin, deoarece pierde in fata lui konohamaru.Dar kakashi sau shikamaru ii spune ca poate deveni chunin cand vrea.Il sfatuieste sa ajunga jounnin dupa 2-3 ani de studiu.
Gasesti in acest site despre urcarea in rang a lui naruto
http://animekage.co/ak/anime/naruto-shippuden/film-5-ova.