| Mada2799 a întrebat:

Cand o sa apara sezonul 3 din Kuroshitsuji (Black Butler)?

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Din cate am vazut e pe lista anime-urilor care apar in vara in iulie canva, nu e stabilita ziua.

| Mada2799 explică (pentru Dalyan):

Multumes. Am vazut si eu azi.

7 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Eu cred ca ar fi sanse sa inceapa in toamna.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Avand in vedere ca-i cam vechi nu cred ca mai apare.

| Mada2799 explică (pentru DomnişoaraClannad):

Ba da. Stiu doar ca anul asta. Au anuntat ca o sa apara dar nu stiu daca vara asta sau toamna asta.

| Fintommi a răspuns:

Deci nu cred...mereu cand ma gandesc la animeul asta ma intristez ca e atat de frumos si sunt prea putine episoade si sezoane si am inteles ca nu o sa mai fie alt sezon laughing sper sa fie adevarat si sa fie si sezonul 3, cu sub. in romana big grin

| Mada2799 explică (pentru Fintommi):

Verifica anime-urile din vara. O sa apara.

| danielaghinescu a răspuns (pentru Mada2799):

Nu am gasit nici un sezon trei si a venit deja noiembrie. Mie chiar mi-a placut seria.Voi ce parere aveti de ea?