| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Care credeti ca este cea mai interesanta desene animata(laughing)sau serial animat?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Pokemon,Naruto,chawder,Tom&Jerry,gemenii cramp, h2o,Zambetul lui Sharon,viata cu louie,caine rau, Denis (numele meu) pericol public laughing, Ben 10 (prima versiune), 2 stupid dogs (din pacate nu sunt si in romana crying ) si mai sunt dar nu imi aduc aminte tongue

6 răspunsuri:
| SpyDeck a răspuns:

Vorba lui Valentin21 Dragonball Z

| Maddieeee a răspuns:

Poiiii pentru mine Nini si toate de pe disneylaughing) si pe minimax ma uit [dar unele desene ma enerveaza] si pe CN la Chawder. Flapjack, Gemeni Cramp, Ed, Edd si Eddy.etclove struck
Fundaa?happy

| CautNume a răspuns:

Eu credeam ca va referiti la din alea gen "SouthPark".hmm.in cazu` asta n-am ce cauta aici

| DenisIonut01 a răspuns:

:O am luat funda big grin mersi tocmai am intrat sa mai zic un desene ce-i cu andy mai preferat ca preferat big grin

| Valentin21 a răspuns:

Dragonball cu siguranta tongue

| RaspundePlz a răspuns:

Eu cred ca naruto si naruto shippuden, digimon(1, 3,4, 5),pokemon(toate) si multe altele.P.S.: Dragonball este super naspa.