| Rocsaanna a întrebat:

Care e cea mai mare tampenie pe care ai facut-o?(hai sa ne amuzam putin),big grin

Răspuns Câştigător
| Levya a răspuns:

Cand eram mica faceam roata prin casa, am cazut si s-a spart in capul meu tot borcanul de lapte laughing avea vreo 3-4 kg big grin

1 răspuns:
| HeartBreaken a răspuns:

Poi eram la ora de biologie prin clasa a 9 si numai ce ma intreaba profa:
- Georgiana de ce nu scrii? La care eu ii raspun:
-D-na profesoara eu nu am pix! Mi-a furat cineva pixul. Deci nu am pix! Dati-mi un pix. Spuneam in timp ce imi fluturam mana dreapta cu pixul meu in ea. Profa imi spune asa autoritar:
-Uita-te la mana dreapta!
- Aaa... Multmesc d-na profesoara mi-am gasit pixullaughing Toata clasa radea cu gura pana la urechilaughing