| Davyd2001 a întrebat:

Care e treaba cu Zoro cum că ar face parte din clanul Uchiha? Văd numai memeuri cu el.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.E vorba de mistouri legate de design (cred ca te referi la ochi, care seamana cu Sharingan, plus ca il tine inchis si are un semn exact ca Kakashi).Nu ar fi prima data cand autorii ar copia pur si simplu ce exista deja, fie intentionat, numai asa pentru a distra si starni opinia fandom-ului sau doar din lenea de a mai inventa altceva distinct pentru acel personaj.Mai exista si cazuri in care doi autori acorda un tribut si vor prelua semne distincte dintr-un anime, unul de la altul, rezultand asa un clash intre universuri.

| Davyd2001 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc mult pentru răspuns!

1 răspuns: