| Skinnar a întrebat:

Care face o manga cu mine? El/Ea vine cu povestea si eu o desenez big grin

22 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Si ce castigi daca faci o mnga si in primul rand ii greu nu ii ca si cum desenezi 3 desen si gata trebuie multa munca.

| Skinnar explică (pentru Niklauss):

Daca pornesc cu "e greu" ce castig? Mereu se pune problema desprea ce castigi?

| Niklauss a răspuns (pentru Skinnar):

Nu am spus ca trebuie sa castigi ceva numa ca e pierdere de timp ii nefolositor sa faci o manga nu te ajuta cu nimic in viata manga se face dupa un anime daca vrei sa ai succes

| DuzzyDrey a răspuns (pentru Niklauss):

Uchiasasuke se vede cat de prost estilaughing fara suparare, dar in primul rand daca ai ajunge mangaka, castigii bine daca tot pui problema castigului unei sume. Apoi a 2a chestie ANIME-UL SE FACE DUPA O MANGA/NUVELA Nu INVERS.winking
Bafta data viitoare si poate stii si ce vorbesti cand comentezi pe ddiiiveerseee site-uri

| Never4ever a răspuns:

Te pot ajuta eu. poti da un idd de mess?

| Skinnar explică (pentru Never4ever):

Ai in minte vreo poveste interesanta? rogexi@yahoo.com

| Arikirinmotoka a răspuns:

Mie imi place manga cu actiune, aventura etc.

| Skinnar explică (pentru Arikirinmotoka):

Ai vreo poveste interesanta in gand?

| Arikirinmotoka a răspuns (pentru Skinnar):

Da! Cati ani ai?

| Skinnar explică (pentru Arikirinmotoka):

| Arikirinmotoka a răspuns (pentru Skinnar):

Scuze, dar nu putem face fiindca am 12.Intreaba pe altcineva!
sorry

| SladeWilson a răspuns:

Eu. Idul meu este cata.pretty@yahoo.com

| TommoGirl a răspuns:

Cati ani ai? Esti fata sau baiat?

| airaad a răspuns:

Si cam ce manga ai vrea sa faci? laughing

| Skinnar explică (pentru airaad):

Cam orice dar fara prea multa iubire

| airaad a răspuns (pentru Skinnar):

La mine in cap is numa manga-uri romantice. deci nu te pot ajuta laughing

| Claudia15Maria a răspuns:

Despre ce

| akirachan a răspuns:

Am eu o poveste in cap. nu are prea multa "iubire" dar are putin. sunt buna la partea asta si la desen mai ales ca sunt la un liceu de arta dar nu sunt buna sa desenez manga deloc decat chestii realiste. te-ar interesa?

| Skinnar explică (pentru akirachan):

Daca poti sa-mi faci un rezumat de 4-5 randuri happy sa vad despre ce e vorba

| akirachan a răspuns (pentru Skinnar):

Tinde putin spre sf, e vorba despre o fata care e parasita de asa zisii "prieteni"din cauza sufletului diabolic, abandonata de familie pentru ca are o minte criminala, e foarte retrasa si mai multe...

| Skinnar explică (pentru akirachan):

Uite aici id meu: rogexi@yahoo.com vorbim