| ReX391 a întrebat:

Care stie sa bage masini in gta san andreas?
Funda+vot
Add id orosz_ica2000

Răspuns Câştigător
| DjSprIt3 a răspuns:

Pai daca ai gta san buc nu iti trebuie masini crede-mawinking

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Downloadezi Gta Sa IMG Tool.
Downloadezi masini de pe gtainside.com sau thegtaplace.com
Exctractezi fisierele DFF si TXT din folderele masinilor downloadate.
Deschizi cu Gta Sa Img Tool folderul gta3.imgdin folderul San Andreas.(intri in program, dai sus stanga open si cauti in folderul jocului, de la model-gta3.img).
Dupa ce l-ai deschis cauti masina pe care vrei sa o modifici.(ex: admiral.dff si admiral.txt) astea sunt originale,si le stergi. Dupa care adaugi cele noi mentionate mai sus, si ai terminat.Dar vezi ca daca modifici prea multe masini si altele risti sa ti se strice jocul, necesitand reinstalarea jocului.

| KaZe_8447 a răspuns:

Simplu.
Luam alci`s http://www.filestube.com/71d710ebb042323203ea,g/Alci-s-IMG-Editor.html
Apoi il deschidem.
Open > Gta sa folder > models > gta3.img.
mergem pe www.gtainside.de > cars > alegem o marca > Download > Extragem fisierele DFF si txd pe Desktop.
Apoi open si save. ( Poti baga si mai multe)