| AwanderingLove a întrebat:

Stie cineva daca pot sa adug masini in gta san andreas? Daca da....cum?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Normal ca poti doar ca iti trebuie un program numit San Andreas Mod Installer (SAMI) cauti pe google si il downloadezi ala. Apoi scrii pe google GTA Inside dai click pe ala iar dupa ai undeva in stanga GTA San Andreas -> Cars. Iei o masina de acolo care iti place apoi deschizi SAMI si deschizi fisierele masinii downloadate cu SAMI. Apoi vezi tu ce mai e pe acolo. Daca nu te descurci cu SAMI vezi un tutorial pe youtube e foarte simplu. Funda? happy

1 răspuns:
| MaximClaudiu a răspuns:

Nu poti...