| FuwaFuwa a întrebat:

Care v-a placut mai mult Dragonball sau Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Naruto shippuden

19 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

N-as putea sa aleg.

| Kazimir a răspuns:

Nu știu ce treabă are cu benzile desenate dar mă rog... Dragonball. Naruto e de țânci. +că pot să mă transform într-un super sayian (dar doar când mă cac QQ)

| birdie14 a răspuns:

Cred că e cam greu să le compari pe cele două, până la urmă fac parte din generaţii diferite şi e evident că majoritatea vor alege Naruto.Sincer deşi fac parte dintre fanii Naruto, obişnuiam să urmăresc DragonBall şi e clar o legendă a anime-urilor.
Baftă.

| V1sL0w a răspuns:

Naruto Shippuden

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto Shippuden

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Dragon Ball. deoarece este un anime epic si niciun anime nu o sa il intreaca in veci, chiar daca la inceputul lui Dragon Ball Z avea o grafica un pic slabuta dupa ceva timp a inceput sa fie mult mai atractiv si mai amuzant. mai ales Vegeta rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor...

| 拉维尼亚 a răspuns:

Naruto Shippuden

| JIJ a răspuns:

Veniti pe acest forum : http://dragonball-z.ro/e107_plugins/forum/forum.php. Aici puteti urmarii dragonball si sa avedi discutii dragonball si apoi o sa vedeti ca va place;),

| roxkiss a răspuns:

Kazimir da mai esti *****, eu sunt pentru naruto! ))

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru roxkiss):

Si ce ti-a venit pe el/ea? Te oftici ca e mai bun?

| roxkiss a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu, cum a raspuns el asa ii raspund si eu, asta-i tot.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru roxkiss):

Asa ii raspunzi u? Ii raspunzi ca pe strada? Omule ce vrei sa dovedesti prin jigniri, ca esti mai inteligent ca ceilalti? Acum n-ai vrea sa te jignesc si eu? Nu imi place sa jignesc dar cand vad ca jignesti pe altii sunt nevoit sa o fac.

| RamonaRay a răspuns:

Naruto Shippuden

| MangekyouSharingan a răspuns:

Naruto normal dar nu este inca gata e abia la ep 269 tongue

| vasyok97 a răspuns:

Dragon Ball ca dupa el s-au inspirat creatorii Naruto Bleach etc happy si in plus e epic bun si nimic nu-l intrece tongue

| BAPHOMET a răspuns:

Naruto shippuden

| MickeEyY a răspuns:

Nu poti sa compari aceste doua anime-uri.In primul rand, Naruto este un anime cu mult mai multe episoade, caractere si fani. Dragon Ball este mai vechi. Naruto Shippuden inca nici nu e gata si am auzit ca mai vor sa bage o serie noua:Akkipuden.Le urez bafta.
Forza Naruto!

| patricialol a răspuns:

Vroiam sa raspund dar am vazut numele account-ului tau si...

| adidasler a răspuns:

"Masashi Kishimoto creatorul seriei Naruto spune că a fost puternic influentat de seria Dragonball şi creatorul său, Akira Toriyama.Kishimoto îl numește pe Akira Toriyama, creator al faimoasei serii manga Dr. Slump și Dragon Ball, ca unul din cele mai mari influențe. Când a fost întrebat într-un interviu cu Shonen Jump care a fost povestea si personajul său favorit din Dragon Ball, Kishimoto a răspuns că i-a plăcut seria până la venirea lui Freeza și că îl admira pe Kuririn, un personaj cu care se putea compara".Eu personal mi-a placut mai mult Dragon ball PRIMA DRAGOSTE NU SE UITA NICIODATA tongue