| Nobodyy a întrebat:

Care film din naruto v-a placut cel mai mult? dar din naruto shippuden?

Răspuns Câştigător
| kumichan a răspuns:

In Naruto sunt multe care mi-au placeut dar numai stiu exact ce numar avea dar cel mai mult mi-a plecat cel in care a parasit Sasuke satul si Sakura a incercat sa-l opresca si Sasuke i-a multumit pentru tot ce face pentru el a fost asa romantic iar in Naruto Shippuden cele mai frumoase sunt cele in cre Naruto vorbeste cu Minato si Kushina si Kushina ii povesteste cum a murit ea si Minato pentur el episodele 248-249

1 răspuns:
| ladycat a răspuns:

Naruto shippuuden 2:X