| TrIIbaLL a întrebat:

Cat face 1+1 cel mai penal Raspuns Pupa Funda

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Enshpemii de marci marci marcilaughing

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Holyman a răspuns:

1+1=pereche de homosexuali cu copii lesbiene! Sper ca imi dai funda!

| DroGuleTz a răspuns:

11 big grin am ghicit am ghicit?

| TrixLove a răspuns:

1+1= cea mai stupida intrebare... yawn Funda? :*

| TrixLove a răspuns:

De fapt...1+1=2...pup funda?

| Geotr a răspuns:

| Aly2 a răspuns:

1+1=gay si 1+1= o pereche

| faranume_3531 a răspuns:

1+1=bere

| LuckyClover a răspuns:

Ce ma iar te ai facut de rusine la ora de matematica? Cum sa i zici la profa ta de mate ca 1 + 1 face 3, cand de fapt raspunsu corect era 4. Aia si mai proasta cica ar face 2, auzi la ea ce i in stare sa zica.Vaaaii ma de capu vostru deci toata lumea care gandeste stie ca face 4. Daca te mai intreaba altadata sa te iei dupa mine si sa zici ca face 4. Si daca rade cu lacrimi dup aia sa stii ca nu esti tu de vina, si-o fi adus si ea aminte de atunci cand o calcato tramvaiu pe soacra-sa. Ca tu oricum urmeaza dup raspunsu ala "corect" sa iei o nota buuuna in catalog, cel mai improbabil una de la 5 in sus.

| ZyReXe a răspuns:

1+1=3

| Midway a răspuns:

1+1=Cophil

| ReX391 a răspuns:

T'zutzi Intrebare **** chiar cand am dat clik
Cel mai ratangiu om
Nu dai funda deloc iesi in gtm de gay infect

| sk8Rco a răspuns:

1+1=mama ta

| bibi_8348 a răspuns:

Toata lumea pe aici incearca sa primeasca funda.laughing sa-mi incerc si eu norocullaughing pai 1+1 ori face 1+1 dar cred ca raspunsul corect este,, 1+1= MO si FOCA

| aexutzumaster a răspuns:

1+1=2

| EMAGAZINULMUZICA a răspuns:

1+1 nu fac ninic, dar unu+una cateodata fac trei