| YeyethisShitLookLikeAToupee a întrebat:

Cat face 1X1? =]] cel mai penal raspuns are funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pereche de homosexuali cu copii lesbiene!
Pa, pa.

23 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PinguinuL a răspuns:

1x1=douasuteCoişpe.

| Rapture a răspuns:

Cat vrei tu baros, cat vrei tu.

| W1z4rd a răspuns:

Pff,la BAC tocmai la subiectul asta m-am incurcat...

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

1x1=1pitzipoancax1aurolac=1/2copil copac

| TeooTeo a răspuns:

Logic ca 1x1face o telecomanda.

| andru8700 a răspuns:

OARE,sa fie asa? Nu stiu cat face,are o infinitate de posibilitati, daca le intorci da 1, daca te uiti din avion la ele, le-ai putea confunda cu 7.Chiar m-ai incuiat cu aceasta intrebare, nu stiu ce sa iti mai raspund.laughing))))))

| D3eaa a răspuns:

thinking aaa.cred ca facee...2

aa. nu 3...

hai ma ca face 1 ce papuci mei ca stie aproape ori ce om.''aproape''laughing. presupun ca o sa iau si ''stupid'' dar in fine.laughing

| Zapacitaaaa a răspuns:

Mama da ce grea e geometria asta, unde se invata chestia asta ca am fost in concediu vreo 2 saptamani la scoala si cred ca am sarit lectia asta. Ia gata ca mi.am amintit cred ca raspunsul este triunghi isoscel

| PoWRObert a răspuns:

Face radical din 45691726482648622 x 123124 la puterea 184

| ElectraAnne a răspuns:

Aaaa 1x1, 1x1 thinking stay imd...imd...a,nu mi-am pierdut ideea a gta

1X1=2011 impartsit la 2012 la puterea 2000... => ca triunghiul AFG este isoscel

asta e nuh? [scuze da am chiulit la ora aia]

| cıσccσʟαтα a răspuns:

1x1 face...aa.aa. 2thinking scuze nu prea am inspiratie la ora astasad

| PamPamRawwr a răspuns:

Pai, relativ vorbind, daca ii pui unu langa altu', e 11, daca ii pui unu sub altu', e ori 0 ori 2, daca sunt din nou alaturate, cu icsul intre, e, total aiurea, 1, si daca rotesti icsu' pana ajunge sa fie o cruce, e 2 happy
destule posibilitati?laughing

| perry_8917 a răspuns:

| theLITTLEsunShine a răspuns:

1x1=Sugi Sapunu'

| XxDeeDeexX a răspuns:

5 sau 8...
E na ia lasa ma ca nu`s buna la geografie

| qAndu a răspuns:

Face 21 ce dracu ba acum. cum *** 1x1=1 sau 21 thinking

| smithionut a răspuns:

Cu siguranta 1

| Me_5174 a răspuns:

hee hee isi bate joc de voi ma

| aexutzumaster a răspuns:

Doicoipaispe

| RedAot a răspuns:

Pai, de unde sa incep? Daca privim carnatzul asta de ecuatie dintr'un unghi de 47 de grade, rezultatul este 9174 radical din 11 la puterea 84, dar, daca il privim dintr'un unghi de 361 de grade ( cel mai des utilizat in probleme matematice), observam ca rezultatul este egal cu 1987, (98) x a x π x €, ceea ce inseamna ca la Jocurile Olimpice din 1936, care s'au tinut la Berlin, gen. Alexandru Averescu a pierdut finish-ul cu o sutime in spatele lui Pablo Picasso la proba de aruncat cu privirea.
P.S.: Gata cu exorcismul pe azi.

| Crish28 a răspuns:

Nu aminvatat cu cosinus! laughing